משלוחים לחו"ל

לפעמים, ממתקים, זאת הדרך הטובה ביותר להצהיר על כוונות, להראות רגשות או לבצע מחווה יפה. "ממתקי עמי חיים" מאפשרים לכם לשלוח חבילות שי מתוקות ומעוצבות, ממתקים ומתנות מיוחדות גם לעובדים, בני משפחה או אנשים חשובים, אשר נמצאים במדינות רחוקות.

ישנן סיבות רבות בגינן אנשים, יהיו מעוניינים במשלוחי ממתקים וחבילות שי לחו"ל – לדוגמא: מתנות לעובדים בסניפי החברה הנמצאים מעבר לים וסיבות רבות נוספות. במקרים כאלו, המטרה תהיה כמובן, להבטיח מצד אחד, חבילות שי איכותיות, מעוצבות ומרשימות ומהצד השני, גם לוודא שהן יגיעו ליעדן בזמן ובאותו מצב בו הן נמצאו בזמן שהן נשלחו.
בדיוק מהסיבות הללו, ב"ממתקי עמי חיים" מציעים שירותי משלוחים לחו"ל, כאשר במסגרת השירות, מושם דגש על כל שלביו: הכנת החבילות המבוקשות, לשביעות רצונו המלאה של הלקוח, שינוע המוצר והגעתו בשלום אל היעד – בהתאם לזמנים אשר נקבעו מראש למטרה.

חשיבות השלבים השונים
בהליך משלוחים לחו"ל בכלל ומשלוחים של דברי מאכל וממתקים בפרט, ישנה חשיבות לאופן ורמת הביצוע של כל שלב בתהליך: יש להקפיד על אריזה איכותית באופן אשר תשמר את התכולה ברמה הגבוהה ביותר. קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על התנאים בו תוחזק הסחורה בהליך השינוע – טמפרטורה, דאגה להצללה וכו'. כמובן, שגם תאום לוח הזמנים ותכנון מקדים של כל שלבי המשלוח, הינם בעלי חשיבות גבוהה בתהליך זה.
בדיוק מהסיבות הללו, כל חברה אשר מציעה שירותי משלוחים לחול, צריכה לשים דגש על רמה מקצועית גבוהה במיוחד. "ממתקי עמי חיים"  מתמחים בביצוע משלוחים לחול, כבר שנים רבות, כך שכל לקוח אשר מבצע משלוח דרכה, מכל סיבה ועבור כל מטרה, יכול להיות שקט ורגוע, בידיעה שההזמנה שלו תגיע ליעדה בזמן ובאותו המצב בדיוק, כמו שהייתה שהיא רק נשלחה.

מעוניינים לשלוח ממתקים לחו"ל? רוצים להפתיע עובדים, קולגות או קרובי משפחה החיים במדינה רחוקה בחבילות שי מעוצבות ומרשימות?
אתם מוזמנים לעשות את הצעד הראשון בדרך להשגת המטרה וליצור קשר עם "ממתקי עמי חיים" ואנו נדאג שהמשלוח המתוק והאיכותי, אותו אתם מעוניינים לעשות יגיע בזמן אל יעדו.